TERMÍNY ZÁVODŮ AC VYSOKÉ MÝTO 2019 VENKOVNÍ SEZÓNA – TUČNÉ ZÁVODY – JSOU POVINNÉ.

PROBERTE S TRENÉRY, TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ.

3.5.

Okresní kolo štafetového poháru okresu Chrudim

Chrudim

3.5.

Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Ústí nad Orlicí

Vysoké Mýto

4. 5.

1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu

Hvězda Pardubice

5.5.

M ČR v maratonu mužů a žen

Praha

5.5.

1. kolo KPD žactva

Chrudim

6.5.

Okresní kolo štafetového poháru okresu Pardubice

Hvězda Pardubice

7.5.

Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Pardubice – ŽST

Hvězda Pardubice

8.5.

49. ročník Pardubické desítky

Hvězda Pardubice

11.5.

10 km chůze pro 2. kolo 1. a 2. ligy

Milovice

11. – 12.5.

KP ve vícebojích mužů, žen, žactva a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí

12. – 12.5.

Ústecký desetiboj

Ústí nad Orlicí

14.5.

Krajské kolo štafetového poháru

Hvězda Pardubice

14.5.

Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Svitavy

Litomyšl

15.5.

1. kolo KPD mladšího žactva – A

Chrudim

18.5.

1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň

18.5.

1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B

Hradec Králové

18.5.

1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C

Ústí nad Orlicí

19.5.

1. kolo společného KPD mužů a žen

Týniště nad Orlicí

21.5.

Krajské finále 51. ročníku Poháru rozhlasu

Hvězda Pardubice

22.5.

1. kolo KPD přípravek – A

Hvězda Pardubice

22.5.

1. kolo KPD přípravek – B

Chrudim

22.5.

1. kolo KPD přípravek -C

Svitavy

25.5.

2. kolo společného KPD juniorstva a dorostu

Hvězda Pardubice

25.5.

M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek

Janské Lázně-Černá hora

25.5.

Kvalifikace na ME v běhu do vrchu

dtto

25.5.

ME v běhu do vrchu veteránů

dtto

26.5.

2. kolo KPD žactva

Litomyšl

28.5.

Celostátní finále štafetového poháru

Vlašim

28.5.

Memoriál Ludvíka Daňka

Turnov

29.5.

2. kolo KPD mladšího žactva – A

Hvězda Pardubice

29.5.

2. kolo KPD mladšího žactva – B

Svitavy

31. 5.- 2. 6.

M ČR ve vícebojích všech kategorií

 

1.6.

KPJ staršího a mladšího žactva

Svitavy

2.6.

2. kolo společného KPD mužů a žen

Chrudim

3.6.

Memoriál Josefa Odložila

Praha

5.6.

2. kolo KPD přípravek – A

Hvězda Pardubice

5.6.

2. kolo KPD přípravek – B

Vysoké Mýto

5.6.

2. kolo KPD přípravek – C

Ústí nad Orlicí

8.6.

2. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B

Nové Město nad Metují

8.6.

2. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C

Litomyšl

9.6.

10 km chůze pro 3. kolo 1. a 2. ligy mužů

Zeleneč

11.6.

Celostátní finále 51. ročníku Poháru rozhlasu

Plzeň

11.6.

Praga Academica

Praha

12.6.

3. kolo KPD mladšího žactva – A

Chrudim

12.6.

3. kolo KPD mladšího žactva – B

Ústí nad Orlicí

12.6.

Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m

Ústí nad Orlicí

15.6.

M ČR veteránů na dráze

Svitavy

15. – 16.6.

M ČR mužů a žen do 22 let

Praha

16.6.

3. kolo KPD žactva

Svitavy

19.6.

3. kolo KPD přípravek – A

ŠAK Pardubice

19.6.

3. kolo KPD přípravek – B

Litomyšl

19.6.

3. kolo KPD přípravek – C

Svitavy

20.6.

Zlatá tretra

Ostrava

22.6.

3. kolo I. ligy mužů a žen skupina B

Kolín

22.6.

3. kolo II. ligy mužů a žen skupina C

Hvězda Pardubice

23.6.

3. kolo společného KPD mužů a žen

Trutnov

23. – 27.6.

Letní olympiáda mládeže

Jablonec nad Nisou

28. – 30.6.

M ČR juniorů a dorostu

Olomouc

7.7.

ME v běhu do vrchu

Zermatt

8. – 13.7.

Světová univerziáda

Neapol

11. – 14.7.

ME do 22 let

Gävle

13.7.

Mezistátní utkání dorostu

Slovensko

18. – 21.7.

ME juniorů do 19 let

Boras

20. – 28.7.

Evropský festival olympijských nadějí

Baku

21.7.

10 000 m chůze pro 4. kolo 1. a 2. ligy mužů

Nové Město nad Metují

26. – 28.7.

M ČR mužů a žen na dráze

Brno

3.8.

Letní mítink

Litomyšl

17.8.

Mladá Evropa (do 19 let)

Jablonec nad Nisou

24.8.

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha

24.8.

4. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B

Mladá Boleslav

24.8.

4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C

Čáslav

31.8.

3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu

Chrudim

1.9.

4. kolo společného KPD mužů a žen

 Svitavy

4.9.

4. kolo KPD mladšího žactva – A

ŠAK Pardubice

4.9.

4. kolo KPD mladšího žactva – B

Litomyšl

5. – 15.9.

ME veteránů na dráze

Benátky

7.9.

Baráž o postup do extraligy

vítěz I. ligy A

7.9.

Baráž o postup do 1. ligy

oddíl na 7. místě I. ligy B

7.9.

KPJ přípravek

Vysoké Mýto

8.9.

M ČR družstev mužů a žen – finále extraligy

Hodonín

8.9.

4. kolo KPD žactva

Ústí nad Orlicí

11.9.

4. kolo KPD přípravek – A

ŠAK Pardubice

11.9.

4. kolo KPD přípravek – B

Chrudim

11.9.

4. kolo KPD přípravek – C

Ústí nad Orlicí

14.9.

M Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha

14.9.

M Čech družstev žáků a žákyň

 

15.9.

M Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín

15.9.

Finále KPD mladšího žactva

Ústí nad Orlicí

17.9.

Okresní kolo Středoškolského poháru

Hvězda Pardubice

19.9.

Okresní kolo Středoškolského poháru

Ústí nad Orlicí

20. – 22. 9.

M ČR žáků a žákyň

Kolín

21.9.

Společný KPJ mužů a žen OPEN a KP dorostu

Litomyšl

22.9.

Finále KPD přípravek

Chrudim

25.9.

Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií

Ústí nad Orlicí

28.9.

M ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň

28.9.

M ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava

28.9.

Mezistátní utkání žáků a žákyň do 15 let

Slovinsko

29.9.

Baráž o postup do 2. ligy mužů

vítěz Ústeckého KP

29.9.

Mezikrajové utkání mladšího žactva

 

5.10.

M ČR družstev žáků a žákyň

Praha

23.11.

M ČR v přespolním běhu všech kategorií

Dříteč

14.12.

Mezikrajové utkání staršího žactva

Ostrava