Venkovní sezóna 2013
KVĚTEN
4. Pětiboj ml.žactva - kvalifikace na olympiádu mládeže ŠAK Pardubice a Svitavy
M ČR mužů, žen, juniorů a juniorek na 10 000 m Domažlice
2. kolo chůze 1. a 2. ligy na 10 km Praha-Opatov
5. M ČR veteránů v běhu do vrchu Lochovice
7. Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Chrudim Chrudim
8. KP na dlouhé překážky všech kategorií - Svitavský stýpl Svitavy
43. ročník Pardubické patnáctky Hvězda SKP Pardubice
VC města - extraligový mítink Olomouc
11. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Nové Město nad Metují
11. - 12. Kvalifikace ve vícebojích a MS do 17 let Nová Paka
12. 1. kolo KPD staršího žactva Svitavy
M ČR v maratonu mužů a žen Praha
13. Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
14. Celostátní finále Corny poháru sportovních gymnázií Praha
15. 1. kolo KPD mladšího žactva PA KAS skupina A Chrudim
skupina B Litomyšl
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
18. 1. kolo extraligy Kladno
1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Jablonec nad Nisou
1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Ústí nad Orlicí
19. 1. kolo společného KPD mužů Týniště nad Orlicí
21. Krajské finále 45. ročníku Poháru rozhlasu Hvězda SKP Pardubice
22. 1. kolo KPD přípravek skupina A Hvězda SKP Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Ústí nad Orlicí
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
23. Krajské kolo atletického čtyřboje ZŠ Ústí nad Orlicí
24. - 26. M ČR ve vícebojích všech kategorií Stará Boleslav
ME veteránů silničním běhu, chůzi a přespolním běhu Úpice
25. Společný KPJ mužů a žen OPEN Hvězda SKP Pardubice
Karlovarský půlmaraton Karlovy Vary
26. 2. kolo KPD staršího žactva Hvězda SKP Pardubice
28. Memoriál Ludvíka Daňka - extraligový mítink Turnov
29. 2. kolo KPD mladšího žactva skupina A Slatiňany
skupina B Ústí nad Orlicí
KP v běhu na 10 000 m mužů + veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
ČERVEN
1. 2. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Mladá Boleslav
2. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Hvězda SKP Pardubice
Kvalifikační závod na ME v běhu do vrchu Ostravice - Lysá hora
2. 2. kolo společného KPD mužů Hvězda SKP Pardubice
3. kolo chůze 1. ligy mužů na 10 km Brandýs nad Labem
4. Celostátní finále 45. ročníku Poháru rozhlasu Litomyšl
Praga Academica - extraligový mítink Praha
5. 2. kolo KPD přípravek skupina B Vysoké Mýto
skupina C Ústí nad Orlicí
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
Atletická středa Chrudim
8. KPJ staršího a mladšího žactva Svitavy
Mezistátní utkání dorostu do 17 let ČR
3. kolo chůze extraligy a 2. ligy na 10 km Nové Město nad Metují
Českobudějovický půlmaraton České Budějovice
8. - 9. TNT Fortuna mítink Kladno
10. Memoriál Josefa Odložila Praha
11. 2. kolo KPD přípravek skupina A ŠAK Pardubice
12. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina A Hvězda SKP Pardubice
skupina B Moravská Třebová
České akademické hry Praha
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
15. 2. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Svitavy
KPJ přípravek Vysoké Mýto
15. M ČR veteránů na dráze Olomouc
15. - 16. M ČR mužů a žen na dráze Tábor
Kvalifikace ve vícebojích na MS do 17 let ?
16. 3. kolo KPD staršího žactva Ústí nad Orlicí
16. 3. kolo společného KPD mužů Svitavy (Polička)
16. - 17. Celostátní finále atletického čtyřboje ZŠ Kolín
19. 3. kolo KPD přípravek skupina A AC Pardubice
skupina C Moravská Třebová
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
Atletická středa Chrudim
20. 3. kolo KPD přípravek skupina B Choceň
22. Olomoucký půlmaraton Olomouc
22. - 23. M ČR juniorů a dorostu Jablonec nad Nisou
24. - 27. Letní olympiáda mládeže Uherské Hradiště
27. Zlatá tretra Ostrava
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
29. 3. kolo I. ligy mužů a žen skupina B Turnov (Jičín)
3. kolo II. ligy mužů a žen skupina C Chrudim
30. Pražské memoriály - extraligový mítink Praha
ČERVENEC
3. Mezistátní utkání juniorů Praha
6. ME v běhu do vrchu Borovets
Mladá Evropa (do 19 let) Jablonec nad Nisou
7. KP mužů a žen v běhu do vrchu Česká Třebová - Kozlov
10. - 14. MS dorostu do 17 let Doněck
11. - 14. ME do 22 let Tampere
14. - 19. Evropský festival olympijských nadějí Utrecht
17. 2. ročník Pardubické pětky na dráze - veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
18. - 21. ME juniorů do 19 let Rieti
24. VC města - extraligový mítink Tábor
27. VC města - extraligový mítink Nové Město nad Metují
SRPEN
2. - 11. Světové veteránské hry Turín
10. - 18. MS mužů a žen Moskva
17. Kvalifikační závod na MS v běhu do vrchu Zadov
4. kolo chůze 1. a 2. ligy na 10 km Přerov
18. Týnišťské memoriály Týniště nad Orlicí
20. VC města - Memoriál Jaroslava Brože AC Pardubice
21. Atletická středa Chrudim
Veřejné závody Dvůr Králové
24. 4. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Hradec Králové
25. Pardubický mítink - extraligový mítink Hvězda SKP Pardubice
28. 3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda SKP Pardubice
31. M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu Janské Lázně
31.8. - 1.9 M ČR mužů a žen do 22 let Ústí nad Orlicí
ZÁŘÍ
1. 4. kolo společného KPD mužů Hradec Králové
4. 4. kolo KPD mladšího žactva skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Svitavy
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
7 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Svitavy
8. M ČR družstev mužů a žen - finále extraligy Nové Město nad Metují
MS v běhu do vrchu Krynica Zdroj
4. kolo KPD staršího žactva Svitavy
9. - 11. European Kids Athletics Games (do 15 let) Brno
11. 4. kolo KPD přípravek PA KAS skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Svitavy
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
14. KPJ v pětiboji mladšího žactva Litomyšl
14. M Čech družstev juniorů a juniorek Kolín
M Čech družstev dorostenců a dorostenek Praha
M Čech družstev žáků a žákyň skupina B Jablonec nad Nisou
15. 5. kolo společného KPD mužů Týniště nad Orlicí
Ústecký půlmaraton Ústí nad Labem
18. Finále KPD mladšího žactva Svitavy
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
21. - 22 M ČR žáků a žákyň Slavia Praha
21. - 22. KP ve vícebojích mužů, žen a st.žactva - Ústecký desetiboj Ústí nad Orlicí
22. Kvalifikace o postup do 2. ligy mužů Plzeňský kraj
Finále KPD přípravek Vysoké Mýto
25. Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
28. M ČR družstev juniorů a juniorek Slavia Praha
M ČR družstev dorostenců a dorostenek Břeclav
Mezistátní utkání žáků a žákyň do 15 let Maďarsko
Mezikrajové utkání mladšího žactva Jablonec nad Nisou
29. M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek Běchovice
ŘÍJEN
2. Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
2. Nejrychlejší Chrudimák Chrudim
5. M ČR družstev starších žáků a starších žákyň Kladno
9. 4. Pardubická desítka na dráze - veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
Atletická středa Chrudim
12. KP v přespolním běhu - Velká pardubická AC Pardubice
16. Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
Atletická středa Chrudim
23. Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice
30. Mezikrajové utkání staršího žactva Praha
Veřejné závody Hvězda SKP Pardubice