Běžci se představili na steeplu

08.05.2013 20:48

Naší závodníci vyběhli 8. 5.  ve Svitavách na steeplu a nebylo to vůbec špatné. Petr Smolák zaostal za svým osobákem jen dvě vteřiny a 3km překážek zvládl v čase 10:18, což by do další sezóny klidně mohlo zanmenat atak na desetiminutovou hranici. Bára Chytková běžela 1500m překážek za 5:35,0 a porazily ji pouze medailistky z MČR dvojčata Sedlákovi. Obě děvčata by za nás měla hostovat v příštím roce v týmu žen. V loňském roce byl Bářin čas 6. na MČR. Vojta Beneš běžel také velmi dobře. Stejnou trať zdolal v čase 5:38 a skončil také celkově třetí. Ještě žákyně Saša Smoláková běžela tuto trať za 6:18. což je na teprve žákyni úctyhodný výkon. Honza Doskočil vyběhl na 2km překážek a měl vyšší překážky než kategorie, které závodily na 1500m. Trať zdolal v čase 7:39 a skončil 4.

Běžci ukazují, že jsou na začátku letní sezóny v dobré formě! Všichni věříme, že když budou dobře pracovat i nadále, jejich forma ještě poroste.