Zdeňka Seidlová nejlepší sportovkyní okresu

21.01.2014 10:08

Milá zpráva k nám dorazila v pondělí z vyhlášení nejlepších sportovců okresu. Naše závodnice Zdeňka Seidlová se stala vítězskou v kategorii dorostu. Zdeňka se bohužel nemohla vyhlášení ze zdravotních důvodů zúčastnit, protože je poměrně silně nachlazena. Na cenná umístění dosáhli z vysokomýtských sportovců ještě Petr Dostál, Michaela Mikysková, plavci, kteří obsadili v kategorie žactva 1. a 3. místo. Mezi kolektivy skončil 2. vysokomýtský futsalový A tým mužů Nejzbach. V kategorii dospělých skončila 4. kanoistka Klára Paďourová. Mezi dorostenci skončil na 5. místě kickboxer Martin Viktorín.

Sice už žijeme další atletickou sezónou, ale zde je souhrn největších úspěchů Zdeňky v roce 2013:

3. místo MČR dospělých v hale 400m

Účastnice ME dospělých Göteborgu se štafetou 4x400m

10. na Mistroství světa sedmnáctiletých v Doněcku (4. mezi Evropankami)

4. na Mistroství světa sedmnáctiletých se štafetou v novém českém rekordu

8. na Mistroství Evropy do devatenácti let v itelském Rieti se štafetou 4x400m ( k solovému závodu nenastoupila i když splnila limit vzhledem k rychlému sledu šampionátu mo MS v Doněcku.)

2. a 3. místo na MČR dorostu v hale, kdy si nezvolila svou nejsilnější disciplínu a vybojovla cenné kovy mezi sprinterkami specialistkami