TERMÍNOVÁ LISTINA 2016

HALA

Orientační starty jsou tučně, více po domluvě s osobními trenéry.

Leden

2.                     Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí                            Opava

4.                     1. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

7.                     Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů,          Ostrava

                        juniorek, dorostenců a dorostenek

8.                     Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších      Ostrava

                        žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

9.                     Akademické mistrovství ČR                                                 Praha-Strahov

11.                   2. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

13.                   1. veřejné závody PAS                                                          Praha-Strahov

14.                   Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň,         Praha-Strahov

                        mladších žáků a mladších žákyň

14.-15.            Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, Ostrava

                        dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

                        Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,       Jablonec nad Nisou

                        dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

                        ve vícebojích a chůzi

15.                   Mistrovství MaS juniorů, juniorek, dorostenců,                   Ostrava

                        dorostenek, starších žáků a starších žákyň

                        v chůzi

17.                   Athletics Indoor Ostrava I                                                     Ostrava

                        2. veřejné závody PAS                                                          Praha-Stromovka

18.                   3. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

20.                   3. veřejné závody PAS                                                          Praha-Strahov

22.                    Zimní liga družstev, přípravky a ml. žactvo                        Pardubice                   

21.                   Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů,   Praha-Stromovka

                        žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

                        Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů         Jablonec nad Nisou

                        a žen

                        Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců,       Praha-Strahov

                        dorostenek, starších žáků a starších žákyň

                        Skoky v Pardubicích                                                             Pardubice

21.-22.            Slezská laťka                                                                         Opava

22.                   Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů,           Praha-Stromovka

                        juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků,

                        starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

                        Župní přebor                                                                          Opava

24.                   4. veřejné závody PAS                                                          Praha-Stromovka

25.                   4. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

28.                   Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň,       Praha-Strahov

                        mladších žáků a mladších žákyň

                        Jablonecká hala 2017                                                            Jablonec nad Nisou

                        Zahajovací závody                                                                Olomouc

                        Okresní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí                         Opava

                        Mítink Světové halové tour IAAF                                        Boston

                        Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let)                                     Bratislava

                        Mezinárodní mítink                                                               Vídeň

28.-29.            Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-              Praha-Stromovka

                        Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek

                        ve vícebojích

29.                   Přebor Ústeckého kraje mužů a žen                                      Praha-Strahov

                        Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků                         Jablonec nad Nisou

                        a nejmladších žákyň

                        Mezinárodní mítink                                                               Bratislava

31.                   Středoškolský výškařský pohár                                             Kolín

Únor

1.                     5. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

                        Mítink Světové halové tour IAAF                                        Düsseldorf

3.                     Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších     Ostrava

                        žáků a mladších žákyň

3.-4.                Mítink EA ve vícebojích                                                       Lasnamäe

4.                     Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců Ostrava

                        a dorostenek

                        Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,    Praha-Strahov

                        dorostenců a dorostenek

                        Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů,     Jablonec nad Nisou

                        juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků

                        a starších žákyň

                        Hustopečské skákání Agrotec 2017-Memoriál Mileny         Hustopeče

                        Hübnerové

                        Mítink Světové halové tour IAAF                                        Karlsruhe

                        Mítink EA                                                                             Reykjavík

4.-5.                Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců       Praha-Stromovka

                        a dorostenek

5.                     Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň  Praha-Strahov

                        Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků,                      Jablonec nad Nisou

                        starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

8.                     Brněnská laťka                                                                      Brno

                        6. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

                        Athletics Indoor Ostrava II                                                   Ostrava

                        Banskobystrická laťka                                                                      Banská Bystrica

9.                     Mezinárodní atletický halový mítink Otrokovice                 Otrokovice

10.                   5. veřejné závody PAS                                                          Praha-Strahov

                        Mítink Světové halové tour IAAF                                        Toruň

                        Mítink EA                                                                             Linec

                        Mezinárodní mítink                                                               Berlín

10.-12.            Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek,                 Praha-Stromovka

                        dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

                        ve vícebojích

11.                   Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, Praha-Strahov

                        mladších žáků a mladších žákyň

                        Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,       Jablonec nad Nisou

                        dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

                        v běhu na 3000 m

                        Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,    Olomouc

                        dorostenců a dorostenek

                        Memoriál Karla Líbala                                                          Jablonec nad Nisou

                        Beskydská laťka                                                                    Třinec

                        Mítink EA                                                                              Gent

                        Mezinárodní mítink                                                               Vídeň

12.                   Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců,                Praha-Stromovka

                        dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

                        Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších            Praha-Strahov

                        žákyň ve vícebojích

                        Mítink EA                                                                             Clermont Ferrand

14.                   Mítink EA-Czech Indoor Gala                                              Ostrava

15.                   7. halová středa                                                                     Jablonec nad Nisou

17.                   Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších         Olomouc

                        žákyň

                        Veřejné závody v chůzi na 1000 m a 3000 m veteránů        Olomouc

                        Mítink EA                                                                             İstanbul

                        Mítink EA                                                                             Lodž

 

 

 

18.                   Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších        Praha-Strahov

                        žákyň

                        Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň Jablonec nad Nisou

                        6. veřejné závody PAS                                                          Praha-Stromovka

                        Mítink Světové halové tour IAAF                                        Birmingham

18.-19.            Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců                 Ostrava

                        a dorostenek

19.                   Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň                     Praha-Stromovka

21.                   Zimní pražská tyčka 2017                                                     Praha-Zličín

22.-23.            Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň                         Praha-Strahov

23.                   Athletics Indoor Ostrava III                                                  Ostrava

24.                   Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších              Olomouc

                        žákyň

                        Mítink EA                                                                             Madrid

25.                   Mistrovství ČR veteránů                                                       Jablonec nad Nisou

25.                        Zimní liga přípravek, ml. žactvo                                                                    Pardubice

25.-26.            Mistrovství ČR mužů a žen                                                Praha-Stromovka

26.                   Jablonecký skokanský mítink 2017                                      Jablonec nad Nisou

 

Březen

3.-5.                MISTROVSTVÍ EVROPY                                                BĚLEHRAD

4.                     Český halový pohár družstev mužů a žen                             Jablonec nad Nisou

4.-5.                Mistrovství ČR žáků a žákyň                                             Praha-Stromovka

11.                   Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků                   Praha-Strahov

                        a nejmladších žákyň

                        Valašská laťka                                                                                   Valašské Meziříčí

18.                   Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava                        Bratislava

                        mladších žáků a mladších žákyň

19.-25.            Mistrovství světa veteránů                                                    Daegu