Tomáš a Karel Kouřilovi se výrazně prosadili při půlmaratonu v Plzni

07.10.2013 19:33

Karel Kouřil a jeho syn Tomáš, naši dálkoví běžci, si v Plzni zaběhli parádni půlmaraton. Tomáš, který se připravuje sám, už na několika závodech ukazal svoji výtečnou formu. V Plzni na tyto výkony navázal a skončil celkově osmý ve své kategorii ve skvělém čase 1:15,17, což je nový oddílový rekord. Nutné je dodat, že před Tomášem skončili hned tři Keňané a dva Maďaři a také náš nejlepší běžec a český reprezentant maratonu Jan Kreisinger, který se zúčastnil Olympijských her v Londýně. Tomáš skončil třetí z Čechů. Fantastický čas, fantastický výkon. Obrovská gratulace. Karel Kouřil se od svého syna nenechal zahambit. Běžel také výborně a ve své kategorii dokonce obsadil úžasné 2. místo. Jeho čas ukazuje na fantastickou formu. Karel drží oddílový rekord na maratonské trati v čase hluboko pod 2:40. Tato meta by pro jeho syna do budoucna nemusela být nepřekonatelná. Ale maratonec musí nejprve uzrát. Tomáš je určitě na dobré cestě. Karlův čas 1:21,33 je také parádní a je to jeden z nejlepších časů, které Karel kdy zaběhl. Jak psal Tomáš ve zprávě ze závodů, " to je snad druhá běžecká míza". Děkujeme a moc gratulujeme, více takovýchto zpráv.