Termíny závodů podzim!!Důležité zapiště si co kdy kdo jdete!!!

15.08.2013 11:39

SRPEN

2. - 11.                        Světové veteránské hry                                                           Turín

10. - 18.          MS mužů a žen                                                                       Moskva

17.                   Kvalifikační závod na MS v běhu do vrchu                              Zadov                     

                        4. kolo chůze 1. a 2. ligy na 10 km                                          Přerov                   

18.                   Týnišťské memoriály                                                               Týniště nad Orlicí

20.                   VC města - Memoriál Jaroslava Brože                         AC Pardubice

21.                   Atletická středa                                                                      Chrudim

                        Veřejné závody                                                                      Dvůr Králové

24.                   4. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B                                        Hradec Králové 

25.                   Pardubický mítink - extraligový mítink                                     Hvězda SKP Pardubice

28.                   3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu                          Hvězda SKP Pardubice

31.                   M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek     Janské Lázně

                        MS  veteránů v běhu do vrchu                                     Janské Lázně

31.8. - 1.9       M ČR mužů a žen do 22 let                                                    Ústí nad Orlicí

 

ZÁŘÍ

1.                     4. kolo společného KPD mužů                                    Hradec Králové

4.                     4. kolo KPD mladšího žactva                          skupina A        ŠAK Pardubice

                                                                                              skupina B         Svitavy         

                        Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

7                      4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C                                        Svitavy

8.                     M ČR družstev mužů a žen - finále extraligy                 Nové Město nad Metují

                        MS v běhu do vrchu                                                               Krynica Zdroj         

                        4. kolo KPD staršího žactva                                                   Svitavy            

9. - 11.                        European Kids Athletics Games (do 15 let)                             Brno

11.                   4. kolo KPD přípravek PA KAS                     skupina A        ŠAK Pardubice

                                                                                              skupina B         Chrudim

                                                                                              skupina C        Svitavy         

                        Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

14.                   KPJ v pětiboji mladšího žactva                                                Litomyšl

14.                   M Čech družstev juniorů a juniorek                                         Kolín                 

                        M Čech družstev dorostenců a dorostenek                              Praha               

                        M Čech družstev žáků a žákyň skupina B                                Jablonec nad Nisou           

 

15.                   KRÁLOVSKÝ BĚH KUJEBINOU                                            Vysoké Mýto

                        5. kolo společného KPD mužů                                                Týniště nad Orlicí

                        Ústecký půlmaraton                                                                Ústí nad Labem

18.                   Finále KPD mladšího žactva                                                   Svitavy        

Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

21. - 22           M ČR žáků a žákyň                                                                Slavia Praha         

21. - 22.          KP ve vícebojích mužů, žen a st.žactva - Ústecký desetiboj     Ústí nad Orlicí

22.                   Kvalifikace o postup do 2. ligy mužů                                       Plzeňský kraj            

                        Finále KPD přípravek                                                             Vysoké Mýto

25.                   Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

28.                   M ČR družstev juniorů a juniorek                                            Slavia Praha

                        M ČR družstev dorostenců a dorostenek                                Břeclav          

                        Mezistátní utkání žáků a žákyň do 15 let                                  Maďarsko 

                        Mezikrajové utkání mladšího žactva                                        Jablonec nad Nisou           

29.                   M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek      Běchovice

                       

ŘÍJEN

2.                     Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

2.                     Nejrychlejší Chrudimák                                                          Chrudim

5.                     M ČR družstev starších žáků a starších žákyň              Kladno        

9.                     4. Pardubická desítka na dráze - veřejné závody                     Hvězda SKP Pardubice

                        Atletická středa                                                                      Chrudim

12.                   KP v přespolním běhu - Velká pardubická                              AC Pardubice

16.                   Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

                        Atletická středa                                                                      Chrudim

23.                   Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice

30.                   Mezikrajové utkání staršího žactva                                          Praha

Veřejné závody                                                                      Hvězda SKP Pardubice