Nominace mezikrajové utkání

27.11.2012 22:21

V neděli 2. 12. budou v Praze v hale ve Stromovce reprezentovat náš kraj: Tereza Valášková (60m, 300m, štafeta), David Roháček (60m, dálka, štafeta), Saša Smoláková (800m) a Anička Mědílková (Dálka) - Anička nahradila Káju Hušákovou, která je bohužel zraněná!

 

Informace k mezikrajskému utklání družstev staršího žactva v hale. 

 

Neděle 2. prosince 2012 - hala Otakara Jandery, Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7

 

Sraz:                           nejpozději v 10:30 hodin v hale, do 10:45 musí být potvrzena sestava a provedeny případné změny

 

Doprava:         - závodníci se dopraví na místo srazu sami

- při použití auta bude propláceno 3,-Kč za 1 km

- rychlíkem 864 Petrov v 8:01 ze Svitav, 8:14 z Čes.Třebové, 8:24 z Ústí n.Orl., 8:38

  z Chocně a v 9:01 z Pardubic - jízdenku si koupit do stanice Praha - Bubeneč a v Praha -

  Libeň přestoupit na osobní vlak do Bubenče

 

Vedoucí výpravy:       Ladislav Doskočil, tel. 603 507 078                                                                                                                        

 

Případné změny adresujte již na vedoucího výpravy.

 

Rozpis včetně časového pořadu naleznete na webu ČAS v kolonce Zaostřeno na...

 

 

 

 

Nominace na mezikrajské utkání staršího žactva 2.12.2012

 
               

60 m

             

Jáchym Procházka,97

USORL

 

Tereza Valášková,98

VMYTO

David Roháček,97

AKMTR

 

Anna Šuhájková,98

ACPAR

 
               

300 m

             

Jáchym Procházka,97

USORL

 

Tereza Valášková,98

VMYTO

Pavel Horníček,97

USORL

 

Anna Šuhájková,98

ACPAR

 
               

1 km

     

800 m

     

Pavel Horníček,97

USORL

 

Alexandra Smoláková,98

VMYTO

Daniel Zrůst,97

CHRUD

 

Kateřina Tobyšková,97

ATPOL

 
               

60 m přek.

           

David Sklenář,97

SAKPA

 

Lucie Kubíčková,98

USORL

 

Daniel Špičák,97

SAKPA

 

Barbora Svobodová,97

CHRUD

 
               

výška

             

David Holý,98

CHRUD

 

Lucie Stoklasová,97

SAKPA

 

Jakub Malovaný,97

SAKPA

 

Natálie Franclová,98

SAKPA

 
               

tyč

             

Ondřej Kopecký,98

SAKPA

 

Tereza Hloušková,97

SAKPA

 

Vojtěch Škareda,97

SAKPA

 

Barbora Svobodová,97

CHRUD

 
               

dálka

             

David Roháček,97

AKMTR

 

Viktorie Hanušová,97

HVEPA

 

Dominik Plaskoň,97

HVEPA

 

Karolína Hušáková,97

VMYTO

               

koule

             

Martin Turek,97

SAKPA

 

Iva Kramářová,97

SVITA

 

Radek Bis,97

LITOM

 

Kateřina Sabolová,98

CHRUD

 
               

6x200 m

             

Procházka-Horníček-Plaskoň

 

Valášková-Šuhájková-Svobodová